Menu Zamknij

Spory sądowe

Nielojalne zachowanie kontrahenta. Problem nie do rozwiązania czy też problem dotychczas nie rozwiązany. Prezentacja stanowiska. Weryfikacja szans procesowych. Decyzja o wytoczeniu procesu. Baza koncepcji dotyczących organizacji i przygotowania sporu. Otwarta głowa przy szukaniu pomysłu na dowody. Ustalenie ostatecznej taktyki procesowej. Wieczory poświęcone na precyzyjne zwerbalizowania stanowiska procesowego. Złożenie pozwu i oczekiwanie na wyznaczenie terminu. Wielki dzień. Początek rozprawy. Początek batalii. Upór i nieustępliwość. Szacunek i respekt dla przeciwnika oraz walka do końca. Mowy końcowe. Nerwy przed ogłoszeniem orzeczenia. Poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Dzielenie z klientem radości i smutku związanego z wynikiem sporu.

Jesteśmy częścią takiego procesu – reprezentujemy klientów w sporach sądowych i arbitrażowych. Obsługujemy i koordynujemy procesy sądowe o znacznej doniosłości i wadze.

Praktyka

Negocjacje i wsparcie biznesu

Analiza słabych i mocnych punktów przeciwnika. Zbieranie informacji. Układanie strategii rozmowy. Pierwszy kontakt z drugą stroną.

Zobacz więcej

Marketing i reklama

Pomysł. Telefon pod koniec dnia pracy. Prośba o pilną konsultację. Problem. Krótkie pytanie ale niełatwa odpowiedź.

Zobacz więcej

Własność intelektualna i dobra osobiste

Identyfikacja wartości, która pozostaje niedostrzegalna dla zmysłów. Odkrywanie dóbr niematerialnych. Kreacja. Wartość dodana. Koncepcja. Innowacja.

Zobacz więcej

Sport

Tygodnie pracy. Treningi i odprawy. Narastające oczekiwania. Spekulacje, analizy, wywiady. Dzień meczu. Cisza na ulicach przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz więcej